Piktogramy

1.png Chraňte děti a domácí zvířata před hořící svíčkou. 1a.png Pochodeň zapalujte nahoře. Nehýbejte s ní během hoření.
2.png Nenechávejte hořet svíčku do konce. 2a.png Svíčka pouze pro venkovní použití.
3.png Prostor nad plamenem svíčky by měl být min. 6 cm.
Použijte pouze neparfémované čajové svíčky v hliníkovém kalíšku.
3a-(1).png Čajové svíčky umístěte pouze na nehořlavý podklad,ne na televizor nebo jiné teplé místo.
4.png Plovoucí svíčky smějí hořet pouze ve speciální nádobě naplněné vodou. 4a.png Odstraňte všechny ozdoby před zapálením svíčky.
5.png Seznamte se s návodem výrobce a následujte ho. Před použitím vybalte svíčky z ochranného obalu. 5a.png Svíčka je určena k dekoraci. Umístěte ji pouze na velký podklad,protože svíčka s nepravidelným tvarem může dost kapat.
6.png Dbejte na to, aby lampy stály odděleně. Použijte pouze neparfémované čajové svíčky v hliníkovém kalíšku. 6a.png Zhasněte svíčku pomocí dymníku. Nefoukejte na svíčku. K zhasnutí nepoužívejte vodu.
7.png Svíčku umístěte pouze na nehořlavý povrch. Neumísťujte svíčku na televizor nebo jiné teplé místo. 7a.png Dbejte na to,aby se do tekutého vosku nedostalo cizí těleso.
8.png Tento druh svíčky se během hoření roztaví. Zapalujte ji ve speciálním svícnu, aby tekutý vosk nevytekl. 8a.png Nenechávejte hořet svíčku v blízkosti jiných zdrojů tepla,televizoru atd. Chraňte svíčku před slunečními paprsky.
9.png Před prvním a každém dalším zapálením zkraťte knot na 1 cm. Pokud svíčka kouří, je nutné knot opět zastřihnout. 9a.png Postavte svíčku rovně na hladký,nehořlavý povrch.
10.png Nenechávejte hořet svíčku bez dozoru. 10a.png Nenechávejte hořet svíčku bez dozoru.
11.png Nedávejte hořící svíčky blízko sebe. Rozestup mezi hořícími svíčkami musí být min. 10 cm. 11a.png Nenechávejte hořet svíčku v blízkosti hořlavých předmětů. V případě, že jsou na svíčce dekorace,odstraňte je před zapálením.
12.png Hřbitovní světla/náhradní náplně do hřbitovních světel použijte pouze uvnitř lamp, nebo jiné ochraně před nepřízni povětří. 12a.png Nepoužívejte vodu k uhašení svíčky.
13.png Chraňte svíčku před průvanem. 13a.png Zapalujte svíčku pouze na nehořlavém podkladě.
       
SpinnerČekejte